Thu, Apr 16
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Fri, Apr 17
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Sat, Apr 18
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Mon, Apr 20
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Tue, Apr 21
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Wed, Apr 22
Teatr Collegium Nobilium
Pijani reż. Iza Kuna
Udostępnienia
Thu, Apr 23
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Thu, Apr 23
Teatr Collegium Nobilium
Pijani reż. Iza Kuna
Udostępnienia
Fri, Apr 24
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Sun, Apr 26
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Wed, Apr 29
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Thu, Apr 30
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Mon, May 04
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Tue, May 05
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Fri, May 08
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera
Capri - wyspa uciekinerów reż. Krystian Lupa
Udostępnienia
Sat, May 09
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera
Capri - wyspa uciekinerów reż. Krystian Lupa
Udostępnienia
Sun, May 10
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera
Capri - wyspa uciekinerów reż. Krystian Lupa
Udostępnienia
Tue, May 12
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera
Capri - wyspa uciekinerów reż. Krystian Lupa
Udostępnienia
Tue, May 12
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Wed, May 13
Teatr Studyjny Szkoły Filmowej w Łodzi
4 x Hamlet reż. Waldemar Zawodziński
Udostępnienia
Premiera 13.11.2020 r.
Polska
Orzeł. Ostatni Patrol
Udostępnienia